SBR1U40LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR1U40LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR1U40LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 40V 1A 3DFN
Ngā Rauemi: SBR1U40LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR1U40LP-7
Tau Wae SBR1U40LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 40V 1A 3DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 302899 pcs Pepa Raraunga SBR1U40LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 490mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-DFN1411 (1.4x1.1) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-XDFN Ētahi Ingoa SBR1U40LP7
SBR1U40LPDITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 40V 1A Surface Mount 3-DFN1411 (1.4x1.1) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -