DRC-24V10W1AZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRC-24V10W1AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRC-24V10W1AZ
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 10W
Ngā Rauemi: 1.DRC-24V10W1AZ.pdf2.DRC-24V10W1AZ.pdf3.DRC-24V10W1AZ.pdf4.DRC-24V10W1AZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRC-24V10W1AZ
Tau Wae DRC-24V10W1AZ Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.58" L x 0.71" W x 2.19" H (91.0mm x 18.0mm x 55.6mm)
Raupapa Chrome Mana (Watts) 10W
Ētahi Ingoa 1145-1042 Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 420mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 420mA