DRC-12V10W1AZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRC-12V10W1AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRC-12V10W1AZ
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 10W
Ngā Rauemi: 1.DRC-12V10W1AZ.pdf2.DRC-12V10W1AZ.pdf3.DRC-12V10W1AZ.pdf4.DRC-12V10W1AZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRC-12V10W1AZ
Tau Wae DRC-12V10W1AZ Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.19" L x 0.71" W x 3.58" H (55.6mm x 18.0mm x 91.0mm)
Raupapa Chrome Mana (Watts) 10W
Ētahi Ingoa 1145-1142
DRC-12V10W1AZ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga DC Input Capable, IP20, Universal Input He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 830mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 830mA