DRC-5V10W1AZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRC-5V10W1AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRC-5V10W1AZ
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 10W
Ngā Rauemi: 1.DRC-5V10W1AZ.pdf2.DRC-5V10W1AZ.pdf3.DRC-5V10W1AZ.pdf4.DRC-5V10W1AZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRC-5V10W1AZ
Tau Wae DRC-5V10W1AZ Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.58" L x 0.81" W x 2.19" H (91.0mm x 18.0mm x 55.6mm)
Raupapa Chrome Mana (Watts) 10W
Ētahi Ingoa 1145-1134 Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 1.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.5A
Whakaaetanga CB, CE, cULus, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRC18-40SAE
DRC18-40SAE
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 40P PLUG ASM
I roto i te taonga: 6481 pcs
Tikiake: DRC18-40SAE.pdf
RFQ
DRC-24V30W1AZ
DRC-24V30W1AZ
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 30W
I roto i te taonga: 4411 pcs
Tikiake: DRC-24V30W1AZ.pdf
RFQ
DRC-40A
DRC-40A
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 13.8V 13.8V 40W
Tikiake: DRC-40A.pdf
DRC2113Z0L
DRC2113Z0L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3
Tikiake: DRC2113Z0L.pdf
DRC-40B
DRC-40B
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 27.6V 27.6V 40W
Tikiake: DRC-40B.pdf
DRC-24V60W1AZ
DRC-24V60W1AZ
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Tikiake: DRC-24V60W1AZ.pdf
DRC-24V100W1AZ
DRC-24V100W1AZ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 100W
Tikiake: DRC-24V100W1AZ.pdf
DRC-60B
DRC-60B
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 27.6V 27.6V 59W
Tikiake: DRC-60B.pdf
DRC-60A
DRC-60A
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 13.8V 13.8V 59W