DRC-12V60W1AZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRC-12V60W1AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRC-12V60W1AZ
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 54W
Ngā Rauemi: 1.DRC-12V60W1AZ.pdf2.DRC-12V60W1AZ.pdf3.DRC-12V60W1AZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRC-12V60W1AZ
Tau Wae DRC-12V60W1AZ Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 54W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.58" L x 2.80" W x 2.19" H (91.0mm x 71.0mm x 55.6mm)
Raupapa Chrome Mana (Watts) 54W
Ētahi Ingoa 1145-1096 Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.5A
Whakaaetanga CB, CE, cULus, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRC-12V100W1AZ
DRC-12V100W1AZ
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 72W
I roto i te taonga: 2613 pcs
Tikiake: DRC-12V100W1AZ.pdf
RFQ
DRC-12V10W1AZ
DRC-12V10W1AZ
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 10W
I roto i te taonga: 5666 pcs
Tikiake: DRC-12V10W1AZ.pdf
RFQ
DRC-40A
DRC-40A
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 13.8V 13.8V 40W