DRC-12V100W1AZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRC-12V100W1AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRC-12V100W1AZ
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 72W
Ngā Rauemi: DRC-12V100W1AZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRC-12V100W1AZ
Tau Wae DRC-12V100W1AZ Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 72W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2613 pcs Pepa Raraunga DRC-12V100W1AZ.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.58" L x 3.54" W x 2.19" H (90.9mm x 89.9mm x 55.6mm)
Raupapa Chrome Mana (Watts) 72W
Ētahi Ingoa 1145-1274 Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 6A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6A