IH10EB680K
Hua Hua
Tau Wae: IH10EB680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-10 68 10% EB E2
Ngā Rauemi: 1.IH10EB680K.pdf2.IH10EB680K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH10EB680K
Tau Wae IH10EB680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 15194 pcs Pepa Raraunga 1.IH10EB680K.pdf2.IH10EB680K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.935" Dia x 1.375" L (23.75mm x 34.93mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 27 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10A I teie nei - Maama 8A