IH10EB500K
Hua Hua
Tau Wae: IH10EB500K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-10 50 10% EB E2
Ngā Rauemi: 1.IH10EB500K.pdf2.IH10EB500K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH10EB500K
Tau Wae IH10EB500K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 18711 pcs Pepa Raraunga 1.IH10EB500K.pdf2.IH10EB500K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.935" Dia x 1.375" L (23.75mm x 34.93mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 50µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50µH Unshielded Wirewound Inductor 11A 25 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Whakatauranga onamata 11A I teie nei - Maama 10A