IH10EB101K
Hua Hua
Tau Wae: IH10EB101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-10 100 10% EB E2
Ngā Rauemi: 1.IH10EB101K.pdf2.IH10EB101K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH10EB101K
Tau Wae IH10EB101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 17061 pcs Pepa Raraunga 1.IH10EB101K.pdf2.IH10EB101K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.935" Dia x 1.625" L (23.75mm x 41.28mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 30 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10A I teie nei - Maama 7A