IH10EB100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IH10EB100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 16A 12 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.IH10EB100K.pdf2.IH10EB100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
600 pcs
1050 pcs
2550 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH10EB100K
Tau Wae IH10EB100K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 16A 12 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31485 pcs Pepa Raraunga 1.IH10EB100K.pdf2.IH10EB100K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.635" Dia x 1.125" W (16.13mm x 28.58mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Ētahi Ingoa Q4920834 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 16A 12 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Whakatauranga onamata 16A
I teie nei - Maama 19A