IH10EB270K
Hua Hua
Tau Wae: IH10EB270K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IH-10 27 10% EB E2
Ngā Rauemi: 1.IH10EB270K.pdf2.IH10EB270K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IH10EB270K
Tau Wae IH10EB270K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 19509 pcs Pepa Raraunga 1.IH10EB270K.pdf2.IH10EB270K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.935" Dia x 1.125" L (23.75mm x 28.58mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 18 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Whakatauranga onamata 12.5A I teie nei - Maama 12A