RSF66A25B75
Cynergy3Cynergy3
RSF66A25B75 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF66A25B75
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 120MM
Ngā Rauemi: RSF66A25B75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF66A25B75
Tau Wae RSF66A25B75 Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 120MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2404 pcs Pepa Raraunga RSF66A25B75.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120VDC, 240VAC Momo Liquid
Whakawhitihia te Taumata Ture 1.181", 2.953" (30mm, 75mm) Raupapa RSF66
Momo putanga Switch (2) (Single Float) Whirihoranga Whakaputa SPST-NC/NO
Ētahi Ingoa 725-1076
Q2056185
RSF66A25B75-ND
Tae Mahi -10°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, M16x2 Thread Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Kino Nui o te Waiquid 0.85 Rauemi - Te Whare me te Prism Polypropylene Sulphide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NC/NO Output Panel Mount, M16x2 Thread I teie nei 600mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSF66A25B150P
RSF66A25B150P
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: DL PNT FLOATSWITCH 177MM TOTAL L
I roto i te taonga: 2508 pcs
Tikiake: RSF66A25B150P.pdf
RFQ
RSF66A25B75P
RSF66A25B75P
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: DL PNT FLOATSWITCH 102MM TOTAL L