RSF66A25B175P
Cynergy3Cynergy3
RSF66A25B175P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF66A25B175P
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua DL PNT FLOATSWITCH 202MM TOTAL L
Ngā Rauemi: RSF66A25B175P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF66A25B175P
Tau Wae RSF66A25B175P Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga DL PNT FLOATSWITCH 202MM TOTAL L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2689 pcs Pepa Raraunga RSF66A25B175P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120VDC, 240VAC Momo Liquid
Whakawhitihia te Taumata Ture 1.181", 6.890" (30mm, 175mm) Raupapa RSF66
Momo putanga Switch (2) (Single Float) Whirihoranga Whakaputa SPST-NC/NO
Ētahi Ingoa 725-1296 Tae Mahi -10°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, M16x2 Thread Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Kino Nui o te Waiquid 0.85 Rauemi - Te Whare me te Prism Polyphenylene Sulphide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NC/NO Output Panel Mount, M16x2 Thread I teie nei 600mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSF66A25B75P
RSF66A25B75P
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: DL PNT FLOATSWITCH 102MM TOTAL L
I roto i te taonga: 2702 pcs
Tikiake: RSF66A25B75P.pdf
RFQ
RSF66A25B175
RSF66A25B175
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 202MM