RSF66A25B175
Cynergy3Cynergy3
RSF66A25B175 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF66A25B175
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 202MM
Ngā Rauemi: RSF66A25B175.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF66A25B175
Tau Wae RSF66A25B175 Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 202MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2010 pcs Pepa Raraunga RSF66A25B175.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120VDC, 240VAC Momo Liquid
Whakawhitihia te Taumata Ture 1.181", 6.890" (30mm, 175mm) Raupapa RSF66
Momo putanga Switch (2) (Single Float) Whirihoranga Whakaputa SPST-NC/NO
Ētahi Ingoa 725-1075
RSF66A25B175-ND
Tae Mahi -10°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, M16x2 Thread Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Kino Nui o te Waiquid 0.85 Rauemi - Te Whare me te Prism Polypropylene Sulphide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NC/NO Output Panel Mount, M16x2 Thread I teie nei 600mA