RSF66A25B150
Cynergy3Cynergy3
RSF66A25B150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF66A25B150
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 177MM
Ngā Rauemi: RSF66A25B150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF66A25B150
Tau Wae RSF66A25B150 Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 177MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2241 pcs Pepa Raraunga RSF66A25B150.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120VDC, 240VAC Momo Liquid
Whakawhitihia te Taumata Ture 1.181", 5.906" (30mm, 150mm) Raupapa RSF66
Momo putanga Switch (2) (Single Float) Whirihoranga Whakaputa SPST-NC/NO
Ētahi Ingoa 725-1074
RSF66A25B150-ND
Tae Mahi -10°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, M16x2 Thread Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Kino Nui o te Waiquid 0.85 Rauemi - Te Whare me te Prism Polypropylene Sulphide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NC/NO Output Panel Mount, M16x2 Thread I teie nei 600mA