RSF66B50B100
Cynergy3Cynergy3
RSF66B50B100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF66B50B100
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua FLOATSWITCH 25VA DUAL VERT 127MM
Ngā Rauemi: RSF66B50B100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF66B50B100
Tau Wae RSF66B50B100 Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga FLOATSWITCH 25VA DUAL VERT 127MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1850 pcs Pepa Raraunga RSF66B50B100.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120VDC, 240VAC Momo Liquid
Whakawhitihia te Taumata Ture 1.969", 3.937" (50mm, 100mm) Raupapa RSF66
Momo putanga Switch (2) (Dual Float) Whirihoranga Whakaputa SPST-NC/NO, SPST-NC/NO
Ētahi Ingoa 725-1067
RSF66B50B100-ND
Tae Mahi -10°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, M16x2 Thread Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Kino Nui o te Waiquid 0.85 Rauemi - Te Whare me te Prism Polypropylene Sulphide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Sensor Switch (2) (Dual Float) SPST-NC/NO, SPST-NC/NO Output Panel Mount, M16x2 Thread I teie nei 600mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSF73Y100RN
RSF73Y100RN
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: FLOATSWITCH HORZ .6A NO/NC NYLON
I roto i te taonga: 7188 pcs
Tikiake: RSF73Y100RN.pdf
RFQ
RSF66B50B100P
RSF66B50B100P
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: DL PNT FLOATSWITCH 127MM TOTAL L