JAC-20-683
CoselCosel
JAC-20-683 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JAC-20-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS
Ngā Rauemi: JAC-20-683.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAC-20-683
Tau Wae JAC-20-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2690 pcs Pepa Raraunga JAC-20-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa JAC
Ētahi Ingoa 1776-3028
JAC-20-683-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
I teie nei 20A Whirihoranga Two Stage