JAC-30-103
CoselCosel
JAC-30-103 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JAC-30-103
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.JAC-30-103.pdf2.JAC-30-103.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAC-30-103
Tau Wae JAC-30-103 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2787 pcs Pepa Raraunga 1.JAC-30-103.pdf2.JAC-30-103.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa JAC
Ētahi Ingoa 1776-3029
JAC-30-103-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
I teie nei 30A Whirihoranga Two Stage