JAC-20-103
CoselCosel
JAC-20-103 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JAC-20-103
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS
Ngā Rauemi: JAC-20-103.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAC-20-103
Tau Wae JAC-20-103 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2914 pcs Pepa Raraunga JAC-20-103.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa JAC
Ētahi Ingoa 1776-3026
JAC-20-103-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Wye)
I teie nei 20A Whirihoranga Two Stage
Whakaaetanga cURus, VDE Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JAC-20-103-D
JAC-20-103-D
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 20A DIN RAIL