JAC-10-683
CoselCosel
JAC-10-683 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JAC-10-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.JAC-10-683.pdf2.JAC-10-683.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAC-10-683
Tau Wae JAC-10-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3278 pcs Pepa Raraunga 1.JAC-10-683.pdf2.JAC-10-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa JAC
Ētahi Ingoa 1776-2147
JAC-10-683-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Wye)
I teie nei 10A Whirihoranga Two Stage