JAC-30-683
CoselCosel
JAC-30-683 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JAC-30-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.JAC-30-683.pdf2.JAC-30-683.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAC-30-683
Tau Wae JAC-30-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2708 pcs Pepa Raraunga 1.JAC-30-683.pdf2.JAC-30-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa JAC
Ētahi Ingoa 1776-2148
JAC-30-683-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
I teie nei 30A Whirihoranga Two Stage