GDA6025-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA6025-12BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA6025-12BB
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.GDA6025-12BB.pdf2.GDA6025-12BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA6025-12BB
Tau Wae GDA6025-12BB Kaihanga Comair Rotron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga 1.GDA6025-12BB.pdf2.GDA6025-12BB.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha 0.137 lb (62.14g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa Gryphon
RPM 4000 RPM Mana (Watts) 1.70W
Ētahi Ingoa CR395 Tae Mahi -
Poaka 26.1 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.140A