GDA4010-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA4010-12BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA4010-12BB
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.GDA4010-12BB.pdf2.GDA4010-12BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA4010-12BB
Tau Wae GDA4010-12BB Kaihanga Comair Rotron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5416 pcs Pepa Raraunga 1.GDA4010-12BB.pdf2.GDA4010-12BB.pdf
Whānui 10.00mm Taumaha 0.035 lb (15.88g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa Gryphon
RPM 7000 RPM Mana (Watts) 1.10W
Ētahi Ingoa CR389 Tae Mahi -
Poaka 30.5 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae -
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A