GDA4028-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA4028-12BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA4028-12BB
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.GDA4028-12BB.pdf2.GDA4028-12BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA4028-12BB
Tau Wae GDA4028-12BB Kaihanga Comair Rotron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5960 pcs Pepa Raraunga 1.GDA4028-12BB.pdf2.GDA4028-12BB.pdf
Whānui 28.00mm Taumaha 0.079 lb (35.83g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.340 in H2O (84.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa Gryphon
RPM 8800 RPM Mana (Watts) 2.40W
Ētahi Ingoa CR393 Tae Mahi -
Poaka 31.4 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.200A