GDA8025-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA8025-12BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA8025-12BB
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.GDA8025-12BB.pdf2.GDA8025-12BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA8025-12BB
Tau Wae GDA8025-12BB Kaihanga Comair Rotron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4162 pcs Pepa Raraunga 1.GDA8025-12BB.pdf2.GDA8025-12BB.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha 0.167 lb (75.75g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa Gryphon
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 2.00W
Ētahi Ingoa CR397 Tae Mahi -
Poaka 30.8 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.170A
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau 35.0 CFM (0.980m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GDA8025-24BB
GDA8025-24BB
Kaihanga: Comair Rotron
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 5962 pcs
Tikiake: GDA8025-24BB.pdf
RFQ
GDA95D
GDA95D
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: GC65-95 DC TO GMS-100 ADAPTER
I roto i te taonga: 5878 pcs
Tikiake: GDA95D.pdf
RFQ
Kaihanga: Comair Rotron
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE