GDA4020-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA4020-12BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA4020-12BB
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.GDA4020-12BB.pdf2.GDA4020-12BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA4020-12BB
Tau Wae GDA4020-12BB Kaihanga Comair Rotron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5617 pcs Pepa Raraunga 1.GDA4020-12BB.pdf2.GDA4020-12BB.pdf
Whānui 20.00mm Taumaha 0.064 lb (29.03g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa Gryphon
RPM 8000 RPM Mana (Watts) 1.40W
Ētahi Ingoa CR391 Tae Mahi -
Poaka 30.9 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.120A