GDA2510-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA2510-12BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA2510-12BB
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.GDA2510-12BB.pdf2.GDA2510-12BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA2510-12BB
Tau Wae GDA2510-12BB Kaihanga Comair Rotron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4772 pcs Pepa Raraunga 1.GDA2510-12BB.pdf2.GDA2510-12BB.pdf
Whānui 10.00mm Taumaha 0.016 lb (7.26g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa Gryphon
RPM 13000 RPM Mana (Watts) 1.20W
Ētahi Ingoa CR438 Tae Mahi -
Poaka 27.4 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A