PV76L24-19S
Hua Hua
Tau Wae: PV76L24-19S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 378 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L24-19S
Tau Wae PV76L24-19S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 378 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 066853-0006
IPV76L24-19S
IPV76L24-19S-ND
PV76L2419S-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76L24-19SX
PV76L24-19SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS
I roto i te taonga: 293 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L24-31P
PV76L24-31P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 332 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L22-55SL
PV76L22-55SL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 548 pcs
PV76L24-19SY
PV76L24-19SY