PV76L22-55PY
Hua Hua
Tau Wae: PV76L22-55PY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 652 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 652 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L22-55PY
Tau Wae PV76L22-55PY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 652 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IPV76L22-55PY
PV76L2255PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -