PV76L24-19P
Hua Hua
Tau Wae: PV76L24-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 190 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L24-19P
Tau Wae PV76L24-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 190 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 066853-0005
IPV76L24-19P
IPV76L24-19P-ND
PV76L2419P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -