PV76L24-19SY
Hua Hua
Tau Wae: PV76L24-19SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 315 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L24-19SY
Tau Wae PV76L24-19SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 315 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IPV76L24-19SY
PV76L2419SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -