PV76L24-61P
Hua Hua
Tau Wae: PV76L24-61P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 412 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 412 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L24-61P
Tau Wae PV76L24-61P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 412 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 066853-0003
IPV76L24-61P
PV76L2461P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76L24-19SX
PV76L24-19SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS
I roto i te taonga: 293 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L24-61PY
PV76L24-61PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 345 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76L24-19S
PV76L24-19S
I roto i te taonga: 378 pcs
PV76L24-19PY
PV76L24-19PY
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
I roto i te taonga: 191 pcs
PV76L24-61PX
PV76L24-61PX
I roto i te taonga: 402 pcs
PV76L24-61PZ
PV76L24-61PZ
I roto i te taonga: 444 pcs
PV76L24-61PW
PV76L24-61PW
I roto i te taonga: 442 pcs
PV76L24-61PL
PV76L24-61PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE