KPT02A24-61PX
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A24-61PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A24-61PX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A24-61PX
Tau Wae KPT02A24-61PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1442 pcs Pepa Raraunga KPT02A24-61PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A24-61PX
KPT02A2461PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A