KPT02A24-61SY
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A24-61SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A24-61SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A24-61SY
Tau Wae KPT02A24-61SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1115 pcs Pepa Raraunga KPT02A24-61SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A24-61SY
KPT02A2461SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A8-2P
KPT02A8-2P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 6108 pcs
Tikiake: KPT02A8-2P.pdf
RFQ
KPT02A24-61PY
KPT02A24-61PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1229 pcs
Tikiake: KPT02A24-61PY.pdf
RFQ
KPT02A24-61S
KPT02A24-61S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP