KPT02A24-61PEW
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A24-61PEW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT02A24-61PEW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A24-61PEW
Tau Wae KPT02A24-61PEW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1552 pcs Pepa Raraunga KPT02A24-61PEW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A24-61PEW
KPT02A2461PEW
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A24-61P
KPT02A24-61P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP