KPT02A24-61PY
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A24-61PY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A24-61PY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A24-61PY
Tau Wae KPT02A24-61PY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1229 pcs Pepa Raraunga KPT02A24-61PY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A24-61PY
KPT02A2461PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A22-55SW
KPT02A22-55SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1300 pcs
Tikiake: KPT02A22-55SW.pdf
RFQ
KPT02A24-61P
KPT02A24-61P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP