KPT02A22-55S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A22-55S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A22-55S
Tau Wae KPT02A22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1558 pcs Pepa Raraunga KPT02A22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A22-55S
KPT02A2255S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A24-61PEW
KPT02A24-61PEW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 1552 pcs
Tikiake: KPT02A24-61PEW.pdf
RFQ
KPT02A22-55PZ
KPT02A22-55PZ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
I roto i te taonga: 1845 pcs
Tikiake: KPT02A22-55PZ.pdf
RFQ
KPT02A22-55SY
KPT02A22-55SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP