KPT02A22-55P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
Ngā Rauemi: 1.KPT02A22-55P.pdf2.KPT02A22-55P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A22-55P
Tau Wae KPT02A22-55P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS W/PIN BOX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1683 pcs Pepa Raraunga 1.KPT02A22-55P.pdf2.KPT02A22-55P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A22-55P
KPT02A2255P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT02A22-55P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS W/PIN BOX Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A22-55S
KPT02A22-55S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1558 pcs
Tikiake: KPT02A22-55S.pdf
RFQ
KPT02A22-41SX
KPT02A22-41SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 976 pcs
Tikiake: KPT02A22-41SX.pdf
RFQ
KPT02A22-55PZ
KPT02A22-55PZ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
I roto i te taonga: 1845 pcs
Tikiake: KPT02A22-55PZ.pdf
KPT02A22-55PY
KPT02A22-55PY
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Tikiake: KPT02A22-55PY.pdf
KPT02A22-41SEX
KPT02A22-41SEX
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 811 pcs
Tikiake: KPT02A22-41SEX.pdf
KPT02A22-55PW
KPT02A22-55PW