CA02COME22-14P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-14P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME22-14P.pdf2.CA02COME22-14P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-14P
Tau Wae CA02COME22-14P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4160 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME22-14P.pdf2.CA02COME22-14P.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2214P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COME22-14P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-14 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-12S
CA02COME22-12S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SKTS
I roto i te taonga: 5981 pcs
Tikiake: CA02COME22-12S.pdf
RFQ
CA02COME22-14PA176
CA02COME22-14PA176
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS
I roto i te taonga: 5868 pcs
Tikiake: CA02COME22-14PA176.pdf
RFQ
CA02COME22-12SBF80
CA02COME22-12SBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SILVR CRIMP
Tikiake: CA02COME22-12SBF80.pdf
CA02COME22-14PBA176
CA02COME22-14PBA176
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Tikiake: CA02COME22-14PBA176.pdf
CA02COME22-12P
CA02COME22-12P
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS
Tikiake: CA02COME22-12P.pdf
CA02COME22-12PBF80
CA02COME22-12PBF80
Tikiake: CA02COME22-12PBF80.pdf
CA02COME22-14PB01A176
CA02COME22-14PB01A176
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: CA02COME22-14PB01A176.pdf
CA02COME22-14PB01
CA02COME22-14PB01
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Tikiake: CA02COME22-14PB01.pdf
CA02COME22-12SB
CA02COME22-12SB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Tikiake: CA02COME22-12SB.pdf
CA02COME22-14PB
CA02COME22-14PB
Tikiake: CA02COME22-14PB.pdf
CA02COME22-12PB
CA02COME22-12PB
Tikiake: CA02COME22-12PB.pdf
CA02COME22-14P01
CA02COME22-14P01
Tikiake: CA02COME22-14P01.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel