CA02COME22-12S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-12S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME22-12S.pdf2.CA02COME22-12S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-12S
Tau Wae CA02COME22-12S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5981 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME22-12S.pdf2.CA02COME22-12S.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2212S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COME22-12S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-12 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SKTS
Whakatauranga onamata 22A, 74A I teie nei - Max / Whakapā Threaded