CA02COME22-12P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME22-12P.pdf2.CA02COME22-12P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-12P
Tau Wae CA02COME22-12P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5883 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME22-12P.pdf2.CA02COME22-12P.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2212P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COME22-12P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-12 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 22A, 74A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-12SBF80
CA02COME22-12SBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 2534 pcs
Tikiake: CA02COME22-12SBF80.pdf
RFQ
CA02COME22-12PBF80
CA02COME22-12PBF80
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS
I roto i te taonga: 2701 pcs
Tikiake: CA02COME22-12PBF80.pdf
RFQ
CA02COME22-10S
CA02COME22-10S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Tikiake: CA02COME22-10S.pdf
CA02COME20A9SB
CA02COME20A9SB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Tikiake: CA02COME20A9SB.pdf
CA02COME22-12PB
CA02COME22-12PB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC