CA02COME22-14PBA176
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-14PBA176
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA02COME22-14PBA176.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-14PBA176
Tau Wae CA02COME22-14PBA176 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2525 pcs Pepa Raraunga CA02COME22-14PBA176.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2214PBA176
ICA02COME22-14PBA176
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 19.7µin (0.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-14PB01
CA02COME22-14PB01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 3111 pcs
Tikiake: CA02COME22-14PB01.pdf
RFQ
CA02COME22-14PB
CA02COME22-14PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP