CA02COME22-14S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-14S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME22-14S.pdf2.CA02COME22-14S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-14S
Tau Wae CA02COME22-14S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5581 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME22-14S.pdf2.CA02COME22-14S.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2214S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COME22-14S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-14 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SKTS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-14PB01A176
CA02COME22-14PB01A176
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2324 pcs
Tikiake: CA02COME22-14PB01A176.pdf
RFQ
CA02COME22-14PBF80
CA02COME22-14PBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 3353 pcs
Tikiake: CA02COME22-14PBF80.pdf
RFQ
CA02COME22-14SWB
CA02COME22-14SWB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP