CA02COME22-14SB
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-14SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA02COME22-14SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-14SB
Tau Wae CA02COME22-14SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2544 pcs Pepa Raraunga CA02COME22-14SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2214SB
ICA02COME22-14SB
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-14PBF80F0
CA02COME22-14PBF80F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 3607 pcs
Tikiake: CA02COME22-14PBF80F0.pdf
RFQ
CA02COME22-14SBF80
CA02COME22-14SBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
I roto i te taonga: 3028 pcs
Tikiake: CA02COME22-14SBF80.pdf
RFQ
CA02COME22-14SA176
CA02COME22-14SA176
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SKTS
Tikiake: CA02COME22-14SA176.pdf
CA02COME22-14S
CA02COME22-14S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC