CA02COME22-19PB
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-19PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA02COME22-19PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-19PB
Tau Wae CA02COME22-19PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2766 pcs Pepa Raraunga CA02COME22-19PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2219PB
ICA02COME22-19PB
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-19SB01
CA02COME22-19SB01
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 14POS BOX MNT W/SKTS
I roto i te taonga: 4977 pcs
Tikiake: CA02COME22-19SB01.pdf
RFQ
CA02COME22-19PBF80F0
CA02COME22-19PBF80F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 14POS PNL MT