CA02COME22-19S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-19S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME22-19S.pdf2.CA02COME22-19S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-19S
Tau Wae CA02COME22-19S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4361 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME22-19S.pdf2.CA02COME22-19S.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2219S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COME22-19S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-19PBF80
CA02COME22-19PBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 3079 pcs
Tikiake: CA02COME22-19PBF80.pdf
RFQ
CA02COME22-19SB01
CA02COME22-19SB01
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 14POS BOX MNT W/SKTS