CA02COME22-14PB01
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME22-14PB01
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Ngā Rauemi: CA02COME22-14PB01.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME22-14PB01
Tau Wae CA02COME22-14PB01 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3111 pcs Pepa Raraunga CA02COME22-14PB01.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2214PB01
ICA02COME22-14PB01
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME22-14PBA176
CA02COME22-14PBA176
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2525 pcs
Tikiake: CA02COME22-14PBA176.pdf
RFQ
CA02COME22-12SBF80
CA02COME22-12SBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 2534 pcs
Tikiake: CA02COME22-12SBF80.pdf
RFQ
CA02COME22-14PB01A176
CA02COME22-14PB01A176
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP