CA01COME22-19PB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME22-19PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA01COME22-19PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME22-19PB
Tau Wae CA01COME22-19PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5632 pcs Pepa Raraunga CA01COME22-19PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A