CA01COME22-14S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME22-14S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA01COME22-14S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME22-14S
Tau Wae CA01COME22-14S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4861 pcs Pepa Raraunga CA01COME22-14S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA01COME22-14SB
CA01COME22-14SB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS INLINE SKT