CA01COME22-14PB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME22-14PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA01COME22-14PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME22-14PB
Tau Wae CA01COME22-14PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1827 pcs Pepa Raraunga CA01COME22-14PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Reverse Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA01COME22-14P
CA01COME22-14P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS INLINE W/PINS
I roto i te taonga: 5905 pcs
Tikiake: CA01COME22-14P.pdf
RFQ
CA01COME22-19PB
CA01COME22-19PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5632 pcs
Tikiake: CA01COME22-19PB.pdf
RFQ
CA01COME22-14PB01
CA01COME22-14PB01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP